Navigácia

Bábiky Tendresse: najlepšie priateľky dievčatiek

Tak ako ku chlapcom patria od nepamäti autíčka, dievčatkám sa stále kupovali bábiky. S bábikami Kaloo z kolekcie Tendresse sa však bude chcieť hrať každý a je úplne jedno, akého je pohlavia a koľko má rokov. Voňavučké bábiky si zamilujú všetci.

Originálne bábiky z dielne Kaloo zdobia aj našu ponuku rozmanitých hračiek a okamžite sa do nich zamilovali detičky aj rodičia. Krásne farebné bábiky z mäkkého materiálu sa hneď stanú najlepšími kamarátkami všetkých dievčatiek a my sa im vôbec nečudujeme. Čítajte ďalej, ak chcete vedieť, prečo sú také obľúbené.

Jemná a citlivá

Bábiky Tendresse sú ako stvorené na maznanie, a to aj vďaka mäkkému a voňavému telíčku. Deti si ich môžu bez obáv pevne pritúliť a nič sa nestane ani v prípade, že ich bude bábätko cmúľať. Jemný textil použitý na zrodenie bábik je ideálny pre citlivú detskú pokožku, ktorú nedráždi a už vôbec neškriabe.

Detská bábika Kaloo
Prvotriedna kvalita a francúzsky štýl – také sú bábiky Tendresse.

Módna ikona

Nebudeme ďaleko od pravdy, ak povieme, že každá bábika z kolekcie Tendresse je módnou ikonou. Každá je oblečené v romantických šatkách s potlačou kvetín či pásikov. Účes bábiky je dotiahnutý do dokonalosti čiapkou vo francúzskom štýle a nechýba ani tenký šálik. Ani v jednej bábike Kaloo sa nezaprie šarm Francúzky.

Zhovorčivá a priateľská

Každá hračka z dielne Kaloo pomáha detičkám rozvíjať nielen fantáziu, ale aj mnohé iné dôležité oblasti. Roztomilá tvárička bábik Tendresse zase podnecuje deti k rozprávaniu. Vďaka tomu si dievčatká precvičujú a zlepšujú komunikačné schopnosti, s bábikou sa rozprávajú a vyvíja sa u nich aj empatia. S bábikou sa dokážu detičky hrať celé hodiny, pričom si vymýšľajú svoje vlastné príbehy.

Detské bábiky Tendresse Kaloo
Bábiky Tendresse sú jedinečné a dokonalé.

Nesmrteľná kvalita

Francúzsky výrobca Kaloo vie, že detičky potrebujú hračky najvyššej kvality. Aj preto už od roku 1999 prináša na trh len kvalitné materiály, zdraviu neškodné farby a spolu s tým aj jedinečný dizajn. Maximálna bezpečnosť všetkých hračiek zabezpečí krásnu hru aj novorodeniatkam, ale aj starším deťom. Bábiky Tendresse sú toho dôkazom.

Bábiky Kaloo z kolekcie Tendresse v sebe spájajú francúzsky cit pre krásu, dokonalosť a jedinečnosť. A presne také sú aj dievčatká, ktoré sa s nimi hrajú. Už máte vybratú bábiku pre svoju princezničku?

X