Navigácia

Prišiel už čas na nočník?

Máte pocit, že váš drobec by už mal vedieť chodiť na nočník? Nuž, podľa neho možno ešte neprišiel ten správny čas. Chcete vedieť, kedy je ideálny čas na nočník, kedy sa zbaviť plienok a ako dosiahnuť to, že vaše dieťatko sa bude na nočník pýtať samo? Čítajte ďalej.

Horúce leto: ako schladiť izbičku pred spaním?

Sladký spánok deťom závidí asi každý dospelák. Deti totiž môžu spať nielen v noci, ale aj počas obeda. V lete sa však môže stať, že spánok nepríde tak ľahko, a to najmä kvôli horúčave. Vyššiu teplotu v izbe môžete veľmi jednoducho znížiť aj pomocou týchto šikovných trikov.

Nové voňavé hračky Kaloo sú tu!

Príbeh krásnych plyšových hračiek Kaloo pokračuje! Voňavé a mäkké plyšové zvieratká z dielne francúzskeho výrobcu sa rozrástli o pár nových hračiek, ktoré potešia každé malé dieťatko. Privítajte s nami nové hračky Kaloo, už sa na vás tešia!

Deň detí sa blíži! Vieme, ako ho osláviť

Viete, prečo je 1. jún takým výnimočným dňom? Pretože patrí všetkým deťom! Dievčatám, chlapcom, skôlkarom aj školákom. V podstate patrí aj rodičom, pretože tiež sú deťmi svojich rodičov. Oslávte s nami tento neobyčajný deň a potešte svojich drobcov krásnou hračkou Kaloo.

Bábiky Tendresse: najlepšie priateľky dievčatiek

Tak ako ku chlapcom patria od nepamäti autíčka, dievčatkám sa stále kupovali bábiky. S bábikami Kaloo z kolekcie Tendresse sa však bude chcieť hrať každý a je úplne jedno, akého je pohlavia a koľko má rokov. Voňavučké bábiky si zamilujú všetci.

Cestovanie s bábätkom: pohroma alebo zábava?

Všetci rodičia zrejme poznajú dilemu, či sa na dovolenku vybrať aj s malým bábätkom, alebo ešte počkať pár rokov. Je prirodzené, že pred prvou dlhšou cestou a dovolenkou rodičia pociťujú stres a majú obavy z toho, ako to celé dopadne. No dovolenka s dieťatkom nemusí skončiť iba katastrofou.

Dieťatko potrebuje pri sedení oporu

Nikto z dospelých si nepamätá, aké náročné bolo, keď sme sa ako bábätká učili sedieť a ako naše prvé úspechy tešili rodičov aj nás. No aj pri tom každé bábätko potrebuje oporu, a to najlepšie v podobe niečoho, čo príjemné, mäkké a rozkošné. Zoznámte sa s praktickými hračkami Kaloo.

Dieťatko so zubnou kefkou

Keď lezú prvé zúbky

Dlhodobý proces rastu zúbkov sa začína už v tehotenstve, no prvé zúbky sa ukazujú až okolo piateho mesiaca. Prerezávanie prvých zúbkov môže deťom aj rodičom priniesť preplakané noci a boľavé rána. Dá sa táto bolesť nejako zmierniť?

Maximálne pohodlie bábätka s Kaloo

Maximálne pohodlie bábätka

Je dôležité, aby sa bábätká cítili čo najpohodlnejšie už od narodenia. Mäkučké textílie z kvalitného materiálu dieťatku doprajú ničím nerušený spánok či pohodlie po kúpeli. Keď k tomu pridáte jemné pastelové farby, dostanete krásne dojčenské potreby, ktoré bábätku v prvých rokoch života nesmú chýbať.

Plyšová kengura Kaloo

Plyšoví kamaráti, ktorí ožijú na vašich rukách

Detičky odmalička vnímajú každý dotyk a pohladenie, ktoré im pomáhajú pri fyzickom a duševnom vývoji, dodávajú im pocit bezpečia a istoty. Ich jemná pokožka si zaslúži najlepšiu starostlivosť a jemné zaobchádzanie. Toto všetko a ešte oveľa viac vedia vášmu dieťatku poskytnúť plyšové bábky, ktoré im budú robiť radosť mnoho rokov.

X