Navigácia

Deň detí sa blíži! Vieme, ako ho osláviť

Viete, prečo je 1. jún takým výnimočným dňom? Pretože patrí všetkým deťom! Dievčatám, chlapcom, skôlkarom aj školákom. V podstate patrí aj rodičom, pretože tiež sú deťmi svojich rodičov. Oslávte s nami tento neobyčajný deň a potešte svojich drobcov krásnou hračkou Kaloo.

Už o mesiac tu máme dôležitý sviatok, a to Deň detí. Chcete svoje ratolesti obdarovať hračkou? U nás ju tento mesiac kúpite výhodnejšie. Urobte nákup hračiek Kaloo v minimálnej hodnote 30 €, použite zľavový kód “DENDETI” a my vám dáme zľavu 10 %. Tak čo poviete, idete do toho?

Deň patriaci deťom

Deň detí je už niekoľko desaťročí zasvätený všetkým deťom a oslavuje sa práve 1. júna. Nie je presne jasné, prečo bol za Medzinárodný deň detí vybratý práve tento deň. Fakt je však taký, že iný deň si už ani predstaviť nevieme. Je to predsa posledný mesiac školského roka, prázdniny sa takmer začínajú a tento deň je ich predzvesťou. Tento rok navyše Deň detí pripadol na piatok, vďaka ktorému si všetky deti predĺžia víkend ešte o jeden deň.

Plyšové hračky Kaloo pre deti
Hračky Kaloo sa stanú najlepšími priateľmi všetkých detí.

Hračky plné lásky

Hračky Kaloo sú jemné, citlivé a voňavé – presne také ako milujúci rodičia. Vďaka nim budú mať aj tie najmenšie detičky neustávajúci pocit bezpečia. Mäkučký plyš, maximálna bezpečnosť, prvotriedna kvalita a jedinečný francúzsky cit pre krásu – to všetko sa snúbi v každučkej hračke Kaloo. Dizajnéri a výrobcovia z Francúzska vedia, že už aj bábätká potrebujú k svojmu životu hračku, preto sú produkty Kaloo ako stvorené do postieľky k čerstvo narodeným bábätkám.

Plyšáky pre najmenších

Malé deti nepotrebujú žiadne komplikované hračky. Túžia iba po najlepšom kamarátovi s mäkkým telíčkom, ktorého budú môcť objímať pred spaním, ale aj hneď po prebudení. Plyšové hračky Kaloo už od prvého momentu podporujú správny vývin detí, a to hneď v niekoľkých smeroch. Rozvíjajú hmat a čuch, ale zároveň pomáhajú deťom v zlepšovaní komunikačných schopností. Každé dieťatko sa predsa rozpráva so svojimi hračkami, ktoré sa v detských rukách premieňajú na skutočných priateľov.

Krásne hračky Kaloo
Hračky Kaloo sú pripravené na Deň detí. A čo vy?

Najsladšie sny s Kaloo

Široká ponuka krásnych produktov Kaloo neslúži iba na zábavu, má aj svoju praktickú stránku. Dôkazom toho sú aj mäkučké detské deky, osušky, prikrývky či spacie vaky. Jemnučký materiál citlivú detskú pokožku nedráždi, práve naopak. Chvíle po príjemnom kúpeli a krásny spánok prinášajú okrem materiálu aj pastelové farby. Tie nemajú svoje odtiene iba tak pre nič za nič. Detské očká ešte nie sú prispôsobené na žiarivé farby, ktoré im podobne ako silné svetlo zrak dráždia. Jemné pastelové farby sú pre detičky ako stvorené.

Deň detí sa nezadržateľne blíži, no vďaka nám sa naň môžete pripraviť v predstihu! Vytvorte u nás objednávku hračiek Kaloo v minimálnej hodnote 30 € a celý nákup získate so zľavou 10 %. Hračky Kaloo sú to najlepšie, čo môžete deťom okrem svojho času a lásky počas Dňa detí darovať.

X