Navigácia

Kam položiť bábätko?

Maličké, čerstvo narodené bábätko trávi vačšinu času papaním alebo spaním. Prvé dni po pôrode môže byť vo veľkom priestore neisté a vyžaduje si náruč matky. S postupom času však začína objavovať svet a je vhodné striedať polohu bábätka z bruška na chrbátik.

Zem nadovšetko

Od tretieho mesiaca je ideálne ukladať bábätko na chrbátik. Vhodná je zem alebo tvrdšia podložka. Dajte si však pozor na chladné mesiace počas ktorých by na zemi vaše dieťatko mohlo prechladnúť. Ideálnym riešením je hracia deka, ktorá slúži nielen ako izolácia medzi podlahou a bábom, ale ponúka mnoho zaujímavých podnetov pre rozvoj dieťaťa.

hracia deka je vhodná pre každé bábätko
Hracie deky poskytujú mnoho podnetov pre správny rozvoj dieťatka.

Hracie deky Kaloo

V našom internetovom obchode nájdete hracie deky tej najvyššej kvality. Všetky deky sú prísne testované a spĺňajú najvyššie štandardy kvality. Vďaka tomu sa nemusíte báť prípadného detského žužlania a hryzenia. Deky sú vyrobené z viacerých materiálov a tak dieťa môže skúmať rôzne povrchy a tvary. Súčasťou diek sú rôzne hrkálky, zrkadlá či šuštiace a pískacie prvky. Niektoré deky sú dokonca vybavené hrazdou so závesnými hračkami.

Hracia deka Perle – Blue Activity

Hracia deka s hrazdou je k dispozícii v krásnej ružovej alebo modrej farbe.
Hraciu deku s hrazdou si vaše dieťa zamiluje.

Hracia deka Perle – Blue Activity patrí medzi najlepšie hracie deky na trhu. Poskytuje deťom veľa vizuálnych a hmatových podnetov, ktoré prispievajú k ich zdravému vývoju. Súčasťou deky je hrazda so 4 závesnými hračkami – mackom, zajačikom, mesiačikom a srdiečkom. Hračky sú vyrobené z jemného materiálu príjemného na dotyk. Okraje deky sú vyvýšené vďaka čomu bude vaše dieťa v úplnom bezpečí.

X