Navigácia

Zabudnite na predvianočný zhon. Nakúpte darčeky pre najmenších s 15 % zľavou

Ani sa nenazdáte a sú tu Vianoce. Ušetrite čas i peniaze a vyberte darček už teraz. S naším zľavovým kupónom ušetríte až 15 %.

Nezáleží na tom, či chcete potešiť drobca v brušku, synovca či vnučku. Vyberte si akúkoľvek hračku z našej ponuky, pri nákupe použite kód KALOOSK a zostane vám aj na drobnosť pre vás. Akcia je časovo obmedzená, odporúčame vám nákupy nenechávať na poslednú chvíľu.

Predvianočná zľava

Plyšová hrkálka zvieratko Kaloo

Darujte drobcovi najlepšieho kamaráta. Priateľstvo s plyšovou hrkálkou z kolekcie Les Amis je založené na dôvere, dieťa si ju rýchlo zamiluje. Vo svojej mäkkosti zachytáva jedinečnú vôňu bábätka a jemným zvukom hrkálky zaujme každé batoľa. Dieťa s ňou môže spať i hrať sa, s týmto kamarátom sa oň strachovať nemusíte.

Hrkálka Les amis

Plyšový tučniak Pingouin Kaloo

Do rozkošného tučniačika Pingouin sa dieťatko zamiluje okamžite. Mäkkučký tučniak poteší každé bábätko, či je to batoľa alebo väčšie dieťa. Rovnako, ako všetky hračky Kaloo, aj táto je vhodná na detské hryzenie a ochutnávanie. Je zabalená v darčekovej krabičke, takže ju bez obáv môžete dať pod stromček i vnučke, či očakávanému prírastku v rodine.

Les Amis tučniak

Hojdací koník z plyšu Kaloo

Dieťa, ktoré začalo objavovať svet, sa určite poteší takémuto kamarátovi. Pomôže mu rozvíjať jemnú motoriku a zabaví ho na niekoľko hodín. Plyšový koník je vybavený pohodlnou opierkou a svojimi rozmermi vyhovie dieťaťu od 12 do 36 mesiacov.

Plyšový koník na hojdanie

Detské plyšové kreslo medvedík Perle

Čo viac si môže drobček priať. Medvedík, s ktorým sa môže hrať i na jeho jemnom brušku spať. Plyšový medvedík Perle je vhodný pre deti od 0 mesiacov, má prednú časť vytvarovanú do kresla, preto sa na ňom môžu najmenšie deti učiť sedieť. Medvedík je v neutrálnom krémovom prevedení, preto je vhodný aj ako darček pre rodičov, ktorí si nechávajú pohlavie dieťatka ako prekvapenie.

Plyšový medvedík Perle

Plyšový zajačik na maznanie Kaloo

Plyšový zajko z kolekcie Neon sa jednoducho nedá zapatrošiť. Vyberte pre drobca roztomilého zajačika či medvedíka, v krásnych pestrých farbách od výmyslu sveta. Hebký maznáčik je dodávaný v darčekovom balení, takže ho môžete hneď šupnúť pod stromček. Zamilujú si ho bez rozdielu dievčatá i chlapci.

Kaloo plyšové hračky na maznanie

Mäkučká osuška s kapucňou Kaloo

S osuškou Zen-Bath bude kúpanie vždy zábava. Po voňavom kúpaní sa už len stačí zabaliť do hebkej osušky, ktorá je vhodná pre tie najmenšie deti. Súčasťou balenia je aj rukavica, ktorá je jemná k detskej pokožke a poslúži aj ako zábavka. Výbava na ten najlepší kúpeľ je zabalená v krásnom darčekovom balení, preto je vhodná aj ako roztomilý darček.

Kaloo osuška Zen-Bath

Už tušíte, čím Ježiško poteší drobcov vo vašom okolí? Hračkou Kaloo potešíte batoľa i väčšie detičky. Stačí sa porozhliadnuť, od ideálnej hračky vás delí len pár kliknutí.

X