Navigácia

Roztomilé hračky na maznanie pre bábätká

Dieťatko hneď po narodení vníma vône a pachy, ktoré ho obklopujú. To mu pomáha rozoznávať známe prostredie a uvedomovať si seba samého. Nádherné hračky na maznanie sú pre najmenšie bábätká vhodným darčekom, pretože zachytávajú ich vôňu a detičky sa tak v ich prítomnosti cítia bezpečne a spokojne.

Okrem čuchových vnemov sa bábätku v prvých týždňoch po narodení rozvíja hmatová citlivosť, ktorú podnecuje každý nový dotyk. Aby ste podporili rozvoj tejto citlivosti, zaobstarajte mu roztomilé hračky na maznanie, ktoré sa stanú nerozlučným kamarátom vášho drobčeka.

Hračky pre najmenších Kaloo
Kaloo vyrába originálne hračky pre najmenšie bábätká v prvotriednej kvalite.

Kvalitné, bezpečné a nádherné

Francúzsky výrobca hračiek Kaloo už viac ako 16 rokov vyrába kvalitné plyšové hračky pre najmenšie deti. Každá hračka spĺňa prísne európske kritériá, aby bola zabezpečená maximálna bezpečnosť produktov, ktoré sú tak pripravené na nekonečné detské skúmanie, ochutnávanie a hryzenie.

Okrem prísnych štandardov ponúka Kaloo nádherné dizajnové a originálne hračky, ktoré si zamilujú nielen vaši najmenší, ale aj vy sami. Hračky na maznanie Doudou sú vyrobené z mäkkých materiálov, hebkých k pokožke dieťatka a v jemných detských farbách, ktoré pôsobia upokojujúco.

Kaloo ponúka na výber množstvo nádherných plyšových kamarátov, ktorých si vaše detičky obľúbia od prvého dňa.

Plyšový medvedík na maznanie Plume Doudou

Macko Plume Doudou je jedinečná hračka na maznanie pre najmenšie detičky už od narodenia. Jeho jemná modrá farba a príjemný mäkkučký materiál pôsobia na bábätko upokojujúco. Plyšový macko má na rožtekoch uzlíky, vďaka ktorým už najmenšie bábätká môžu uchopiť svojho milého kamaráta do malých ručičiek. Na jeden z uzlíkov dokonca môžete uviazať cumlík a dieťatko ho tak bude mať pri sebe.

Mackovia na maznanie
Roztomilý plyšový medvedík je vyrobený v krásnych farbách vhodných pre dievčatká aj chlapčekov.

Somárik na maznanie Les Amis Doudou

V balení Kaloo nájdete hneď dve hračky pre vaše bábätko – deku na maznanie so somárikom a roztomilého plyšového somárika so štýlovou bledomodrou šatkou okolo krku. Obe hračky sú jemné, mäkkučké a hebké k detskej pokožke a ihneď sa stanú nerozlučnými priateľmi každého bábätka.

Kaloo hračky na maznanie Doudou
Mäkkučká deka a plyšový somárik dodávajú pocit istoty a bezpečia najmenším bábätkám.

Zamilovali ste si tieto krásne hračky na maznanie už teraz? Objavte viac roztomilých hračiek pre bábätká v našom eshope a potešte svoje dieťatko nádhernou hračkou od francúzskeho výrobcu Kaloo.

X