Navigácia

Maximálne pohodlie bábätka

Je dôležité, aby sa bábätká cítili čo najpohodlnejšie už od narodenia. Mäkučké textílie z kvalitného materiálu dieťatku doprajú ničím nerušený spánok či pohodlie po kúpeli. Keď k tomu pridáte jemné pastelové farby, dostanete krásne dojčenské potreby, ktoré bábätku v prvých rokoch života nesmú chýbať.

Starostlivosť o bábätko si vyžaduje veľa času, no už trochu menej spánku. Aby ste to ako starostliví a milujúci rodičia zvládli čo najlepšie, potrebujete niekoľko pomocníkov. Značka Kaloo myslí práve na to, preto už dlhé roky vytvára najkvalitnejšie a zároveň najkrajšie plyšové hračky, ale aj deky, osušky a papučky.

Deka pre najmenších Perle-Buggy Blanket

Detská deka v jemnej modrej farbe Perle-Buggy Blanket je ako stvorená na spinkanie či ako podložka na hranie. Je vyrobená z materiálu príjemného na dotyk, vďaka čomu sa na nej dieťatko cíti bezpečne a pohodlne. Detská deka prinesie dieťatku krásne sladké sny a vďaka mikrovláknam je vhodná už od narodenia.

Deka pre najmenších Perle-Buggy Blanket
Detská deka je ako stvorená na spinkanie či ako podložka na hranie.

Osuška s kapucňou Petite Rose-Bath Towel so žinkou

Ružová osuška s kapucňou je must-have pri kúpaní detičiek. Keďže je mäkučká, je jemná k detskej pokožke a nedráždi ju. V balení spolu s ňou nájdete aj hubku na umývanie v podobe rukavice, ktorá je ako stvorená na umývanie, ale aj na hranie, pretože má tvar medvedíka. Kúpanie je niekedy náročné, pretože nie všetky deti majú tento proces rady. S touto hubkou, ale aj osuškou sa z umývania stane príjemná činnosť.

Detská osuška so žinkou Petite Rose
Ružová osuška s kapucňou je jemná k detskej pokožke a nedráždi ju.

Detský spací vak pre najmenších Perle-Large Sleeping Bag

Vak na spanie Perle-Large je vytvorený špeciálne pre potreby bábätka počas spánku. Spací vak má dĺžku 90 cm a môžete doň ukladať dieťatko už od narodenia. Je ako stvorený do kočíka alebo na cestovanie, počas ktorého na chvíľu nahradí pohodlie postieľky. Vak na spanie je praktický a dieťatko do neho oblečiete veľmi jednoducho.

Detský spací vak pre najmenších
Spací vak je ako stvorený do kočíka alebo na cestovanie.

Plyšové papučky pre bábätká Plume Lapinou

Pokúša sa vaše dieťatko o prvé kroky? Detské papučky sú mäkké, pohodlné a zahrejú aj vtedy, keď dieťatko sedí v kočíku. Majú veľkosť 10 cm, takže sú vhodné pre bábätká a dojčatá a vďaka hrkálke bude každý krok zábavou. Zajačik na modrých papučkách pomôže deťom spoznávať zvieratká a hrkálka zase rozvíjať sluch.

Plyšové papučky pre bábätká Plume Lapinou
Detské papučky sú mäkké, pohodlné a zahrejú aj vtedy, keď dieťatko sedí v kočíku.

Súprava doplnkov pre najmenších Perle-Gift Set

Detská súprava v krásnej ružovej farbe je vďaka darčekovému baleniu vhodná ako dokonalý darček pre rodinku s malým bábätkom. Dupačky, malá čiapočka a podbraník, ktoré sú súčasťou darčekovej sady dopĺňa malý zajačik, ktorý sa stane obľúbeným plyšákom dievčatka. Nežná farba súpravy nedráždi citlivý detský zrak a pomáha zaspať pokojným spánkom.

Súprava doplnkov pre najmenších Perle-Gift Set
Detská súprava je vďaka darčekovému baleniu vhodná ako darček

Keď je šťastný rodič, je šťastné aj bábätko a platí to aj naopak. Nie všetky veci sa dajú ovplyvniť, ale pohodlie bábätka do istej miery áno. Jemné plyšové materiály, mikrovlákna a nedráždivé pastelové farby sú pre detičky ako stvorené, preto by nemali chýbať ani vášmu bábätku.

X