Navigácia

Najkrajšie darčeky pod vianočný stromček

Vianočné obdobie je za dverami a skôr či neskôr nás čaká kupovanie vianočných darčekov pre našich najmenších. Vhodnou voľbou sú dizajnové francúzske hračky Kaloo, ktoré si zamilujete aj vy. Mackovia, zajačiky, psíky a iné zvieratka v hebučkom huňatom prevedení priam volajú po dotyku a pritúlení.

Koniec darčekom z núdze

Nik nepozná deti lepšie ako ich rodičia. Tí presne vedia, po akej hračke ich detičky túžia. Ak si nie ste istí, pomôžte deťom napísať list Ježiškovi. Vďaka nemu sa zorientujete vo vkuse a želaniach vašich detí. Najmenšie detičky špecifické túžby po hračkách nemajú. Úplne postačí, keď budú vyrobené z kvalitného a jemného materiálu.

Kúpiť vhodný darček pre synovcov, neterky či deti priateľov už nemusí byť také jednoduché. Častokrát sa stáva, že sa netrafíme a dieťa náš darček nijak neosloví. S bábätkami je to jednoduchšie, stačí hrkálka či hračka na mojkanie a máte vybavené. Problém nastáva ak dieťatko dostane v poradí niekoľkú hrkálku.

S dizajnovými hračkami Kaloo neurobíte krok vedľa a určite ohromíte nielen deti ale aj ich rodičov. Pozrite sa s nami na výber krásnych hračiek ako stvorených pod vianočný stromček.

Hojdací plyšový koník Les Amis

Koník Kaloo
Nádherný hojdací koník očarí malých aj veľkých.

Hojdací koník je vyrobený z mäkučkého plyšu a je veľmi príjemný na dotyk. Je vhodný pre všetky deti vo veku od 12 do 36 mesiacov. Mäkké sedadlo s opierkou zabezpečuje pohodlné sedenie. Výška hojdacieho koníka je 65 cm.

Plyšový psík na ťahanie

Psík na ťahanie Kaloo
Plyšový psík má dvojaké použitie – z bežnej plyšovej hračky sa razom stane ťahacia hračka.

Tento rozkošný psík má dvojaké použitie. Využiť sa dá ako klasická plyšová hračka, pričom je vhodný aj pre bábätká. V balení nájdete malý vozík so šnúrkou na ktorý psíka pripevníte a máte psíka na ťahanie. Takáto hračka je vhodná pre samostatne chodiace detičky. Tie si môžu vyskúšať venčenie psíka na vodítku. Veľkosť hračky je 45 cm.

Medvedík z jemného plyšu

Hebký plyšový medvedík.
Rozkošný plyšový medvedík je ako stvorený na mojkanie. V ponuke nájdete aj plyšového zajačika.

Plyšový medveď Rouge Kaloo je vyrobený z hebkého plyšu a je vhodný aj pre bábätká. Nemusíte sa báť detského ochutnávania a hryzenia. Plyšové hračky Kaloo sú testované a zdravotne neškodné. Medvedík má veľkosť 38 cm a je možné ho prať v práčke.

X