Navigácia

Nerozluční kamaráti každého dieťatka

Všetci si spomíname na detské časy a na obľúbené plyšové zvieratko či bábiku. Každé dieťatko vyrastá s hračkou, ktorá mu dodáva pocit bezpečia. Naši najmenší si svoje milované hračky nosia všade so sebou a nevzdajú sa ich ani počas spánku. Plyšové hračky Kaloo sú navyše vyrobené z kvalitného materiálu, nádherne voňajú a zamiluje si ich každé bábätko.

Krásne a kvalitné

Presne také sú plyšové hračky Kaloo pre najmenšie detičky. Mäkký a jemný plyš na hračkách si bábätká obľúbia od prvej chvíle a už sa so svojou hračkou nebudú chcieť rozlúčiť. Plyšové hračky Kaloo môžu s deťmi zaspávať, zobúdzať sa, cestovať… Vďaka nim už vaši drobcovia nikdy nebudú sami.

Roztomilý plyšový zajačik

Niekedy je pre rodičov ťažké rozhodnúť sa pre dokonalú hračku. Plyšový zajačik Plume Chubby Kaloo je však jasnou voľbou. Jeho okrúhle mäkké telíčko môže dieťatko objímať v postieľke. Vďaka zajačikovi sa nebude vaše bábätko cítiť osamelo a bude sa mu ľahšie zaspávať. Plyšový zajačik má jemné farby, takže nedráždi citlivý zrak dieťatka. Je to jednoducho perfektná hračka pre všetky detičky.

Plyšová zajačik Chubby Kaloo
Plyšový zajačik Plume Chubby je dokonalá hračka pre najmenších.

Štýlová bábika pre dievčatká

Bábiky nemusia byť len pre staršie dievčatká. Táto bábika Rose K Tendresse je vhodná aj pre úplne malinké deti. Keďže má mäkké telíčko z textilu, nevadí jej ani detské cmúľanie. Bábika je skvelá pri rozvoji reči, pretože deti majú tendenciu sa s nimi rozprávať. Štýlová Kaloo bábika bude priateľkou vašej princezničky niekoľko rokov.

Bábika pre najmenších Rose Kaloo
Bábika v moderných ružových šatičkách je ideálna na maznanie.

Veľký plyšový ochranca

Náruč rodičov a starších súrodencov len tak niekto nenahradí. Ale tento plyšový macko Rouge Kaloo sa o to môže pokúsiť. Má výšku 70 cm, takže poskytne ochranu všetkým detičkám. Jeho usmievavej tváričke a veľkým mäkkým labkám neodolá žiadne bábätko. A keď dieťatko vyrastie, plyšový medveď sa stane krásnou dekoráciou izbičky.

Deti a plyšové hračky
Veľký plyšový macko dáva deťom pocit bezpečia.
X