Navigácia

Nové voňavé hračky Kaloo sú tu!

Príbeh krásnych plyšových hračiek Kaloo pokračuje! Voňavé a mäkké plyšové zvieratká z dielne francúzskeho výrobcu sa rozrástli o pár nových hračiek, ktoré potešia každé malé dieťatko. Privítajte s nami nové hračky Kaloo, už sa na vás tešia!

Nové hračky Kaloo privítajú všetky detičky s otvorenou náručou. Sú rovnako voňavé, mäkučké a prítulné ako ich predchodcovia, nesklamú ani kvalitou a môžu sa popýšiť novým dizajnom. A práve vďaka dizajnu nesmú chýbať v postieľke vášho bábätka.

Jedinečná kolekcia Petite Etoile

Bojí sa vaše bábätko zaspať v tmavej izbičke? Vďaka hračkám Kaloo z kolekcie Petite Etoile sa tohto strachu zbavia raz a navždy. Všetky plyšové zvieratká z tejto kolekcie totiž majú jeden či viac prvkov, ktoré v noci svietia a vytvárajú tak jemné, upokojujúce svetlo. Plyšové hračky sú posiate hviezdami a súhvezdiami a nechýba im ani rozkošná čiapka na spanie. S obľúbeným plyšákom v podobe zajačika či macka zaspí každé bábätko sladkým, pokojným spánkom.

Kolekcia Petite Etoile Kaloo
Hračky Petite Etoile od Kaloo svietia v tme a deti sa vďaka nim neboja zaspať.

Hravá kolekcia Imagine

Hravá, veselá a jemná – taká je kolekcia Kaloo Imagine. Hračky rôznej veľkosti sú ako stvorené pre rúčky každého dieťatka a je len na vás, či drobca potešíte väčšou plyšovou hračkou, alebo menšou, ktorú si môže vziať kamkoľvek. Hračky z kolekcie Imagine vás zaujmú krásnym dizajnom, ktorý prebudí fantáziu každého dieťatka. Biele hračky v kombinácii s jemnými farbami a roztomilými detailmi sa stanú okrem iného krásnou dekoráciou každej detskej izbičky.

Kolekcia Imagine Kaloo
Kolekcia Imagine hrá jemnými farbami a rozkošnými detailmi.

Nové hračky v kolekcii Rouge

Okrem nových kolekcií sme privítali nové hračky aj v existujúcej kolekcii Rouge. Plyšové zajačiky a medvedíky v rôznych veľkostiach si vás podmania dlhším plyšom, vďaka čomu sú ešte mäkšie a prítulnejšie. Ich labky zdobia jemné výšivky, ktoré dokonale dotvárajú podstatu hračiek Kaloo. Jedinečnosť detskej plyšovej hračky Kaloo si zamilujú všetky bábätká, ktoré vo svojom plyšákovi nájdu najlepšieho kamaráta.

Kolekcia Rouge Kaloo
Aj kolekcia Rouge privítala nové hračky, ktoré si každý zamiluje.

Tak čo poviete, zamilovali ste si nové plyšové prírastky tak veľmi ako my? Ich jemnosť, vôňa a dokonalý vzhľad vás okamžite dostane. Potešte nimi svoje detičky a uvidíte, že nebudete ľutovať. Jedinečné francúzske hračky Kaloo nájdete tu.

X