Navigácia

Plyšoví kamaráti, ktorí ožijú na vašich rukách

Detičky odmalička vnímajú každý dotyk a pohladenie, ktoré im pomáhajú pri fyzickom a duševnom vývoji, dodávajú im pocit bezpečia a istoty. Ich jemná pokožka si zaslúži najlepšiu starostlivosť a jemné zaobchádzanie. Toto všetko a ešte oveľa viac vedia vášmu dieťatku poskytnúť plyšové bábky, ktoré im budú robiť radosť mnoho rokov.

Kaloo plyšová kengura
Plyšové bábky rozvíjajú detskú fantáziu, jemnú motoriku a zabavia nielen vaše deti, ale aj vás.

Plyšové bábky pre najmenších

Krátko po narodení začínajú bábätká skúmať a objavovať veľký svet okolo nich. Skúmajú nové predmety, farby, materiály, vône a chute. Pre pocit bezpečia a istoty je vždy dobré, ak cítia svoju prirodzenú vôňu, ktorú zachytávajú plyšové bábky Kaloo. Dieťatko môže najskôr bábku poriadne prebádať – hmatom, čuchom, zrakom a niektoré si určite neodpustia aj otestovanie chuťových pohárikov. Mäkkučký plyšový materiál je ideálny pre ich hebkú pokožku a veľmi príjemný na dotyk. Už maličkému bábätku môžete zahrať krátke divadielko či prihovoriť sa mu bábkou na ruke a hneď uvidíte ako bude reagovať na nového plyšového kamaráta.

Plyšová lienka Nopnop-Chance Ladybug

Krásne plyšové bábky Kaloo sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú bezpečné pre najmenšie detičky a odrážajú v sebe krásny francúzsky dizajn.

Nopnop lienka bábkové divadlo
Mäkkučká plyšová lienka v krásnych farbách poteší každé dievčatko, ale aj chlapčeka.

Živí plyšoví kamaráti

Pre väčšie deti sú plyšové bábky výbornou hračkou, ktorá rozvíja ich slovnú zásobu, fantáziu a jemnú motoriku. Pri hre sa učia vystupovať pred menším publikom vďaka čomu získavajú viac istoty a sebadôvery. Ak sa zapojí do bábkového predstavenia celá rodinka, zažijete spolu veľa dobrodružstiev a dieťatko si odnesie mnoho ponaučení z príbehov, ktoré spolu vymyslíte a odohráte. O príjemne strávenom čase v kruhu rodiny ani nehovoriac.

Plyšový tučniak Nopnop-Ice Cream

Kaloo plyšový tučniak bude milým spoločníkom vášho dieťaťa a vďaka jeho príjemného materiálu a roztomilému výzoru si ho obľúbite aj vy. Plyšová bábka Kaloo je vhodná pre detičky od narodenia.

Nopnop plyšová bábka tučniak
Plyšová bábka sa stane najlepším kamarátom vášho dieťatka na dlhé roky. Od narodenia ho bude sprevádzať až po základnú školu, precestujete spolu hory-doly, zažijete veľa zábavy a váš drobček pokojne zaspí pri svojom plyšovom kamarátovi.

Zaujali vás tieto milé plyšové stvorenia? Máme pre vás skvelú ponuku, ktorá platí už len do konca októbra. Kúpte si dve plyšové bábky Kaloo a tretiu dostanete zdarma. Ponáhľajte sa a vyberte si z množstva farebných a mäkkučkých bábok. Prečítajte si ako uplatniť zľavu na nákup plyšových bábok Kaloo.

X