Navigácia

Prvé hračky pre najmenšie bábätká

Príchod dieťatka do života rodičov so sebou prináša množstvo krásnych a nezabudnuteľných momentov. Je samozrejmé, že rodičia chcú pre svoje deti len to najlepšie, a to sa týka aj hračiek. Deti spoznávajú svet hrou, pri ktorej trávia dlhé chvíle. Najmä k plyšovým miláčikom si naši drobci vytvárajú citový vzťah, preto ich treba vyberať s láskou.

Od prvého momentu

Dieťatko takmer všetky prvé chvíle v živote trávi s mamičkou, ktorá pre neho predstavuje celý svet. Pre zdravý vývin detí je však dôležitý aj kontakt s inými ľuďmi a predmetmi. V prvých týždňoch života bábätko vníma a zapamätáva si vône a pachy, ktoré ho obklopujú. Ideálnym spoločníkom po narodení sú preto hračky Kaloo, ktoré zachytávajú vlastnú vôňu dieťatka.

Deku na maznanie Les Amis Doudou si k sebe dieťatko môže privinúť a zaspať pokojným spánkom. Deka s roztomilými uškami z jemného materiálu a somárikom sa stane nerozlučným priateľom každého bábätka. Bude zaspávať a zobúdzať sa s pocitom bezpečia. Svetlé farby navyše nedráždia citlivé detské očká a hodia sa pre chlapčekov aj dievčatká.

Deka s maznáčikom somárikom sa stane najlepším priateľom bábätka
Deka s maznáčikom sa stane najlepším priateľom bábätka.

Divadielko pre najmenších

Hra je už od narodenia základom zdravého vývinu každého bábätka. Detskú fantáziu pomáha rozvíjať aj bábkové divadlo, ktoré môžu rodičia zahrať detičkám napríklad pred spaním. Plyšové zvieratká-maňušky predstavujú originálne a nadčasové hračky, ktoré si deti zamilujú. Výrobca Kaloo má vo svojej ponuke množstvo zvieratiek, s ktorými môžu mamičky a oteckovia vymýšľať rôzne príbehy.

Plyšová maňuška zabaví a rozosmeje všetky deti
Plyšová maňuška zabaví a rozosmeje všetky deti.

Prvé kroky s kamarátom

Deti pri svojich prvých krokoch potrebujú oporu. Najprv sú tou oporou rodičia, no po čase deti zvládajú pár krôčikov samostatne. Skvelým parťákom na prvé dlhé trasy bude plyšový somárik na ťahanie. Vďaka vozíku na kolieskach a šnúrke si môže dieťatko vziať svojho maznáčika so sebou na každú dobrodružnú výpravu.

Plyšový somárik Les Amis
Roztomilý somárik bude dieťatko sprevádzať na každom kroku.

Mäkučká opora

Učenie nových vecí, ktoré dospelí robia neuvedomene, môže byť pre malé deti stresujúce. Stáť, chodiť, ale aj sedieť sme sa všetci museli najprv naučiť. Mäkučký plyšový zajko má telíčko vytvarované do tvaru kresla, takže sedenie bude pre deti omnoho pohodlnejšie a jednoduchšie. O zajačika sa môžu naši najmenší oprieť a keď vyrastú, stále tu pre nich bude ako obľúbená hračka.

Plyšové kreslo pre najmenších
Tučnučký plyšový zajko poslúži deťom ako mäkučké kreslo.

 

X