Navigácia

Prečo sú plyšové hračky dôležité?

Mäkučké, jemné a voňavé plyšové hračky milujú všetky deti. Či už je to macko, zajačik, sloník, psík alebo akékoľvek iné zvieratko. Plyšové hračky sú dôležité pri zdravom vývine všetkých detí.

Plyšové hračky sú nadčasové a nikdy nevyjdú z módy. Môže sa zdať, že deti sa radšej hrajú s modernými elektronickými hračkami, ale každé dieťatko má svojho obľúbeného plyšáka, bez ktorého sa nepohne ani na krok. A keď deti z plyšových hračiek vyrastú, ostanú im ako krásna spomienka na čarovné detstvo.

Plyšové hračky Kaloo
Plyšové hračky podporujú mozgovú aktivitu detí a formujú osobnosť.

Výber hračky je riadna veda

Nenechávajte výber plyšovej hračky na náhodu. Myslite na vek bábätka a tomu prispôsobte najmä veľkosť plyšáka. Novorodenci a bábätká do 6 mesiacov ešte nemajú toľko sily, preto sú v tomto období vhodnejšie malé a mäkké plyšové hračky.

Pri výbere dávajte pozor tiež na materiál. Detičky hračky cmúľajú a hryzú, preto siahnite po hračkách s čo najkratším vlasom. Plyšové hračky Kaloo spĺňajú prísne európske štandardy a vyrába hračky z kvalitných a zdraviu neškodných materiálov.

Plyšové hračky a výber
Výber dokonalej plyšovej hračky sa vám pri pohľade na usmiate bábätko mnohonásobne vráti.

Starostlivosť o plyšáky

Mnohí rodičia odsudzujú plyšové hračky kvôli prachu, ktorý sa na nich usádza. Preto je dôležité hračky pravidelne prať na odporúčanej teplote. Plyšové hračky Kaloo sa môžu prať pri teplote 30°, aby sa zachovala ich kvalita a farby ostali ako nové. Potom stačí nechať hračky poriadne uschnúť a dieťatko sa s nimi môže opäť hrať.

Plyšové hračky a bezpečnosť
Aby boli hračky stále bezpečné, je potrebné ich pravidelne prať a starať sa o ne.

Plyšové hračky Kaloo predstavujú hračky najvyššej európskej kvality a vaše deti budú sprevádzať celým detstvom. Spomeňte si na svojho obľúbeného plyšáka, ktorého ste nepustili z ruky a doprajte deťom rovnaký pocit, ktorý je na nezaplatenie.

X